ŚNIEG, ŚNIEG, ŚNIEG

Takiej zimy nie mieliśmy dawno, śniegu przybywa nieustannie, a już w ten weekend startują ferie zimowe w pierwszych województwach.

Zapowiada się prawdziwa zima w naszych górach, pokrywa śnieżna przy Schronisku Jagodna wynosi około 50 cm, na trasach biegowych oczywiście jeszcze więcej, ale tutaj komunikat i informację udziela organizator tras czyli Gmina Bystrzyca Kłodzka, Wydział Sportu. Ratrak wyjechał na trasę, jego przejazd można śledzić pod adresem www.spalona.com.pl/ratrak_gps.php gdzie rysuje zielony aktualny ślad.

Na stoku narciarskim bardzo dobre warunki, gruba warstwa sztucznie naśnieżona, a na tym jeszcze nawet 40 cm naturalnego puchu.

Zima dopisuje w tym sezonie więc pora wpinać biegówki, zjazdówki a jak ktoś nie ma sprzętu to wypożyczy go w Spalonej, jak będzie chciał się uczyć to ma do dyspozycji instruktorów w obu dyscyplinach, a do tego tuż obok ciepłe i przytulne Schronisko Jagodna z kuchnią jak marzenie.

Jakby było komuś mało to aktualne warunki sprzyjają spacerom na rakietach śnieżnych, gdzie pomimo zasp śnieżnych możemy się przygodowo przeprawić przez górski teren - w swojej ofercie posiada je wypożyczalnia Strefa Jagodna.

Zapraszamy

KAMERY

Trasy biegowe

 

Wyciąg narciarski