PROGNOZY

Wspaniała zima w Spalonej trwa i wszyscy, którzy nas odwiedzili w ostatnim czasie mogli się o tym przekonać. Obecnie panują bardzo dobre warunki na trasach biegowych, temperatury całodobowo minusowe, a do tego słonecznie. Prognozy są bardzo optymistyczne, bo taka pogoda ma utrzymywać się jeszcze przez długi czas z dodatkowymi dostawami świeżego śniegu. Marcowe bieganie wygląda obiecująco :)

Uprzedzając obawy przed zaplanowanymi na niedzielę zawodami informujemy, że nie powodują one w najmniejszym stopniu utrudnień dla amatorów czy turystów biegowych. Trasy pozostają otwarte dla wszystkich, całość wydarzenia potrwa około 2 godzin, a liczebność uczestników szacowana jest na około 100 osób, więc na spokojnie wszyscy skorzystamy z zimowych uroków Gór Bystrzyckich.

Szkoła Narciarstwa Biegowego prowadzi obecnie zapisy na lekcje indywidualne i grupowe na najbliższy weekend, gdyż coraz więcej osób chce prawidłowo i bezpiecznie rozpocząć przygodę z biegówkami pod okiem instruktora. Z zajęć korzystają także rodziny z dziećmi, co szczególnie nas cieszy, gdyż wspólnie rozwijamy narciarstwo biegowe :)
Zapraszamy

KAMERY

Trasy biegowe

 

Wyciąg narciarski